wz


KRÁLOVNA  LETUŠKA  PELIKÁN

Levné letenky On-line

» ÚVOD « » DOVOLENÁ « » SPLÁTKY « » HOTELY « » ÚVĚRY « » OBCHODY « » KONTAKTY «
ubytování v ČESKU « » dovolená v ČESKU « » zájezdy on-line « » dovolená na splátky

Levné letenkyPŘEHLED

KRÁLOVNA On-Line letenky
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
  • Rychle,jednoduše zarezervujete letenku za nejvýhodnější cenu.
Po provedení rezervace obdržíte emailem její potvrzení. Překontrolujte prosím veškeré údaje, především jméno cestujícího, data odletu,návratu a destinaci.
Potvrzení bude obsahovat termín, do kdy je nutné dle podmínek letecké společnosti uhradit a vystavit.
Rovněž budete kontaktováni pracovníky call centra, kteří se s vámi dohodnou na dodání letenky: (elektronicky; na letišti v Praze; v pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, ve Zlíně nebo poštou).
Systém Vám vyhledá dostupné nejlevnější letenky u několika stovek leteckých společností, které si můžete ihned přes internet rezervovat.
Vyhledávání a rezervace letenky pomocí tohoto formuláře je rychlé a snadné. Ve formuláři vyplňte Cíl cesty a vyberte Datum cesty tam a Datum cesty zpět. Pokud poletíte z jiného letiště, než z Prahy, přepište Místo odletu. Města doporučujeme zadávat bez háčků a čárek. Zaškrtnutím uveďte, zda máte zájem také o zpáteční letenku, klikněte na tlačítko Vyhledat a budete přesměrováni do vyhledávacího systému Letuška.
Nutným krokem před potvrzením objednávky letenky je registrace uživatele do systému Letuška. Klikněte na tlačítko Nový účet a pak vyplňte registraci. Po zaregistrování si můžete letenku rezervovat. Pokud si budete přát letenky zaslat poštou, vyplňte adresu, na kterou ji chcete zaslat, zaslání je vždy ZDARMA.V případě, že budete chtít letenky vyzvednout na některém z letišť, uveďte to v objednávce.
Vzhledem k omezenému počtu míst ve zlevněných ekonomických třídách se doporučuje včasná rezervace místa v letadle.Toto platí hlavně pro dálkové lety,které bývají v sezóně silně obsazeny.
LETUŠKA On-Line letenky
 
 
Místo odletu Datum cesty tam
 
Cíl cesty Datum cesty zpět
 
 
Zpáteční letenka
 
 
Aplikace jsou přímo propojeny s mezinárodním rezervačním systémem, který zajišťuje nejaktuálnější možnou nabídku volných letů za nejvýhodnější ceny.

  • Co je otevřená letenka?
Při otevřené letence není potřebné zadat termín návratu, můžete ho nechat otevřený. Zpáteční otevřená letenka znamená, že v rámci platnosti letenky se můžete na tuto letenku kdykoliv vrátit. Nezaručujeme vám však, že na vámi zvoleném letu bude volné místo, a teda že budete automaticky přepraveni. V případě otevřených letenek doporučujeme rezervovat si co nejdříve zpáteční let.

PELIKÁN On-Line letenky
Pre ľahšiu orientáciu postupu online rezervácie leteniek, sme pre Vás pripravili názorného multimediálneho sprievodcu objednávania leteniek v našom rezervačnom systéme
chcem pozrieť

  •  Co mohu na letence změnit?
Každá letenka podléhá podmínkám letecké společnosti. Podmínky závisí od konkrétní letenky. Zpravidla cenově nejvýhodnější letenky se po zakoupení nedají změnit ani stornovat. Avšak všeobecně platí, že na letence se dá změnit datum a čas odletu. Pro bližší informace ohledně podmínek změn a storna letenky, prosím kontaktujte naše call centrum.

» ÚVOD « » DOVOLENÁ « » SPLÁTKY « » HOTELY «
» ÚVĚRY  » OBCHODY « » KONTAKTY «
autohits  optimalizace PageRank.cz autohits
Jaroslav Novák © 2008
  Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ