wz
Levná dovolená , ubytování » výhodné ceny a slevy pro stálé zákazníky
Jeseníky       » Suchá Rudná                > hotel Paramon   ceny od 3520,-Kč
                     » Leskovec nad Moravicí > Chalupa Harta   ceny od   679,-Kč
 
Jizerské hory » Bedřichov                    > hotel Premiér   
ceny od 5100,-Kč
                      » Liberec                        > hotel Babylon    ceny od 1105,-Kč

Šumava         » Kubova Huť                 > hotel Kuba         ceny od 2100,-Kč
                           
 » Bílá                             > Čertův Hrádek    ceny od 3360,-Kč
Last Minute
  hotel Paramon ... v krásném prostředí pohoří Jeseníků, jejichž dominantou je nejvyšší hora Praděd (1 491 m n.m.), v obci Suchá Rudná, v nadmořské výšce 700 m, 7 km od lázní Karlova Studánka.
běžky – přímo nad hotelem se nacházejí strojově upravované běžecké trasy. Sjezd – lyžařský vlek u hotelu v délce 260 m pro nenáročné, další možnosti v blízkém lyžařském středisku PradědOvčárna (12 km) a v Karlově (5 km)

  Chalupa Harta ... v okolí mnoho terénů pro běžecké lyžování. Ideální podmínky na sjezdové lyžování jsou: Malá Morávka - Karlov (29 km) - 16 vleků v nadm. výšce 700 - 940 m; Ovčárna- Praděd (39 km) - 6 vleků s upravenými sjezdovkami v nadm. výšce 1000 - 1450 m (délka vleků od 500 m, převýšení do 200 m), nejlepší sněhové podmínky na Moravě a ve Slezsku.
Výjezd na \"Ovčárnu\" autobusovou kyvadlovou dopravou z centrálního hlídaného parkoviště \"Hvězda\" (6 km - autobus jede každou celou hodinu).
Ubytování: Max. 10 osob (9 lůžek + 1 dětská přistýlka 
  Zimní dovolená-INVIA.CZ
  hotel  BABYLON originální čtyřhvězdičkový hotel, který nemá v Čechách hlavně svým interiérem obdoby.  Díky své kapacitě více než 1000 lůžek se stal největším mimopražským hotelem a šestým největším hotelem v rámci ČR. Svou unikátností, stylem interiéru a komplexností služeb je však zcela ojedinělým spojením nabídky pro všechny cílové skupiny.
KOMPLEX NABÍZÍ
    * kapacitu přes 1000 lůžek  * více než 40 sálů a salónků pro 6 až 1000 osob     * celkovou kapacitu společenských prostor přes 2000 osob    * 20 gastronomických provozů, rauty, bankety, bufety, catering     * audio a videotechniku, záznamy z akcí, výrobu reklamních spotů* tlumočnické služby 

 
  Hotel Premiér ... hotel leží v jedné z nejkrásnějších částí Jizerských hor v blízkosti měst Jablonce nad Nisou a Liberce u vyhlídky Královka na hoře Nekras v nadmořské výšce 870 m.
běžky - výhodné podmínky v celém okolí, trasa Jizerské magistrály.  sjezd - ski centrum Severák a Bedřichov
Typ zájezdu:
Země:
Termín:
Doprava:
Cena do:
 hotel KUBA  nedávno rekonstruovaný hotel se nachází v okrajové části malé horské osady Kubova Huť, na jihozápadním úpatí nejvyšší hory Šumavy Boubína (1362 m) ... je situován v okrajové části Kubovy Hutě, cca 10 km jižně od Vimperka, v romantickém prostředí Šumavského národního parku, nedaleko Boubínského pralesa.
Lyžování : ve vzdálenosti 200 m jsou 2 lyžařské vleky typu POMA o délce až 550 m v nadmořské výšce 1030 m a dětský lyžařský vlek. V areálu "STŘECHA" sjezdové tratě pro méně náročné lyžaře, osvětlená sjezdovka s nočním provozem. V místě řada upravovaných i neupravovaných běžeckých tratí.                  
  Penzion Dvůr Výhodná poloha penzionu Vám umožní jednodenní výlety do všech zajímavých lokalit jižních Čech: Zámek Kratochvíle, Zámek Hluboká, Holašovice, Helfenburg, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Lesní klášter Lomec.
  V okolí penzionu se konají zajímavé sportovní, kulturní a jiné akce. Prvním místem na které upozorňujeme a doporučujeme je 5 km vzdálené malé sportovní letiště ve Strunkovicích 
autohits  optimalizace PageRank.cz autohits
Jaroslav Novák © 2008
  Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ
Přehled « » Čedok « » Net Travel « » Invia
 
Adriatic « » Adriatica « » Hotely  « » Úvod